16 lat doświadczenia w montażu i sprzedaży drzwi na terenie Trójmiasta

Czy wiesz, że pierwsze kroki w branży stawialiśmy jako monterzy, działając na zlecenie renomowanych salonów drzwi? Kiedy pojawiliśmy się na rynku w 2008 roku, zajmowaliśmy się nie tylko usługą montażu drzwi — od drzwi wejściowych po garażowe — ale także montażem paneli laminowanych, włączając w to również montaż listew przypodłogowych! Nasze usługi realizowaliśmy na terytorium Gdańska, Gdyni, Sopotu, jak i Tczewa. To doświadczenie pozwoliło nam być bliżej klienta i zrozumieć, jakie aspekty są dla niego ważne.

Z czasem poczuliśmy, że chcemy wnieść na rynek nową jakość. W rezultacie stworzyliśmy markę Attea, która łączy w sobie sprzedaż wraz z montażem. I tak już od kilku lat z powodzeniem dostarczamy produkty we własnym zakresie. Drzwi, które wpisują się nie tylko w oczekiwania klienta, integrując design z atrakcyjną ceną i trwałością materiałów, ale również spełniają wszelkie wymogi techniczne, dzięki którym montaż staje się bezproblemowy. To właśnie dzięki znajomości dwóch perspektyw — klienta i montera — możemy zaproponować rozwiązania, które sprawdzą się nawet w najbardziej nietypowych przypadkach.

Na przestrzeni naszej ponad szesnastoletniej obecności w branży, poznaliśmy wiele marek producentów. Mogliśmy dostrzec ich mankamenty już na etapie montażu. Dzięki temu jesteśmy świadomi mocnych i słabych stron całej gamy produktów stolarki drzwiowej, jak również ich awaryjności z uwagi na obsługę reklamacji i serwisowania. Dlatego jesteśmy w stanie odpowiedzieć na największe wymagania, oferując tylko wyselekcjonowane drzwi wewnętrzne, bramy garażowe oraz klamki. Nie mamy wobec tego wątpliwości: sprostamy także Twoim wymaganiom.

Profesjonalny montaż drzwi? Tylko z nami!

20240417_183204

Po pierwsze: szeroki zakres usługi

Przeprowadzimy Cię przez cały proces doboru drzwi tak, byś podjął decyzję w sposób przemyślany. Możesz być spokojny, nie zaproponujemy Ci danego modelu tylko po to, aby go sprzedać. W końcu bierzemy odpowiedzialność także za jego montaż! Z kolei instalację wykonamy sprawnie i z należytą precyzją, aby drzwi działały bez zarzutu przez długie lata.

Po drugie: oszczędzisz dzięki nam pieniądze

Błędy zdarzają się także architektom wnętrz — wiemy o tym najlepiej. Dzięki naszej wiedzy i czujności wykrywamy ich przeoczenia odpowiednio wcześnie, dzięki czemu unikasz kosztów ponownego montażu lub trudności w użytkowaniu obijających się o siebie drzwi przez lata. Potrafimy również zdiagnozować wady konstrukcyjne na etapie projektu lub wykonawcze w fazie budowy. Tym samym nie ponosisz nadprogramowych wydatków, które mogłyby wynikać z konieczności zamawiania niestandardowych wymiarów drzwi lub zmiany wielkości otworów.

Po trzecie: drzwi dobrane nie tylko pod względem estetycznym

Choć wygląd drzwi jest pierwszym czynnikiem, jakim większość klientów się kieruje, my zwracamy uwagę także na ich funkcjonalność. Proponujemy rozwiązania nie tylko z pozycji katalogu, pracujemy również na bazie planów architektonicznych, czy też wizji lokalnej w przypadku trwania budowy. To daje Ci szerszą perspektywę na ostateczny wybór drzwi.

Po czwarte: jeszcze bardziej świadomy dobór

Wybór drzwi wewnętrznych lub bram garażowych na podstawie zdjęć może być trudny, dlatego oferujemy także możliwość wypożyczenia próbek. Za ich sprawą nie będziesz miał wątpliwości, że są idealnie skrojone do Twojego wnętrza.

Po piąte: więcej niż salon drzwi

Chcesz zmniejszyć wydatki na ogrzewanie budynku zimą, z kolei latem utrzymać przyjemny chłód? Nasza oferta obejmuje także wsparcie w termomodernizacji domu! Skontaktuj się z nami, a podpowiemy Ci jak skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej. Wykorzystując solidnej budowy drzwi zewnętrzne oraz ich szczelność, docieplisz swój dom, realizując w ten sposób oszczędności.

Mierzymy wysoko, dlatego wciąż podnosimy kompetencje

Mimo bogatego doświadczenia nie spoczywamy na laurach. Dzielimy się wiedzą, ale także czerpiemy ją od innych w ramach członkostwa w Stowarzyszeniu Monterów Stolarki. W ubiegłym roku byliśmy nawet prelegentami na jednej z organizowanych przez nich konferencji!

 
Nasze kompetencje potwierdzają także certyfikaty uzyskane podczas szkoleń, takich jak 6 gwiazdek Porta czy też montaż bram Wiśniowski. Przez lata zebraliśmy ich pokaźną liczbę. Zobacz sam poniżej!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Porozmawiajmy.

Zadzwoń: 501 980 880 lub wypełnij poniższy formularz, a nasz zespół zajmie się całą resztą.
Formularz Skontaktuj się z nami

Firma Daxel Marcin Dardzyński potrzebuje danych zawartych w tym formularzu, aby dostarczyć Ci pomoc, której potrzebujesz. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Zobacz, co piszą o nas w Google

Z czystym sumieniem mogę polecic montaż drzwi, wykonany przez firmę Attea.Drzwi DRE zamontowane prifesionalnie.Ekipa Artur&Tomek spoko chlopaki widac doswiadczenie w montazu spore.Zostawiony porzadek po montazu i co najwazniejsze sciany nie poobijane.
Adam
Adam
2024-05-20
Obsługa na najwyższym poziomie. Termin błyskawiczny i dopasowany do potrzeb klienta. Pan Tomasz sympatyczny, kulturalny a najważniejsze bardzo dokładny i staranny. Drzwi zamontowane profesjonalnie!! Dziękuję i polecam
beata narloch
beata narloch
2024-04-25
Bardzo sprawny i profesjonalny montaż. Bez uszkodzeń. Na łączenie framugi ze ścianą położono specjalną hydroizolację. Dzięki zachowaniu ostrożności przy montażu udało się uniknąć uszkodzeń drzwi jak i najbliższego otoczenia. Mam zdecydowanie złe doświadczenia z budowy. Attea to miłe zaskoczenie. Polecam.
Piotrek W
Piotrek W
2024-04-24
Montaz podłóg i drzwi terminowy, fachowy, Panowie mili 😁 Polecam!
Justyna U
Justyna U
2024-04-18
Bardzo profesjonalny montaż drzwi. Panowie punktualni, pomocni, z ogromnym doświadczeniem. Serdecznie polecam ich usługi.
Marta Ciomek
Marta Ciomek
2024-04-10
Wszystko profesjonalnie, polecam
Piotr Skrzypiński
Piotr Skrzypiński
2024-03-29
Montaż dzwi poszedł szybki i sprawnie. Wszystko w najlepszym porządku. Z czystym sumieniem mogę polecić Attea!
anna damadzke
anna damadzke
2024-03-13
Firma zamontowała nam jak na razie 2 szt drzwi i jesteśmy jak najbardziej zadowoleni.
M K
M K
2024-02-22
Szybko, sprawnie, czysto i miło
Grażyna Kunkowska
Grażyna Kunkowska
2024-02-22

Marki, z którymi współpracujemy