Nasza firma powstała w 2008 roku i od samego początku zajmuje się montażem drzwi na terenie Trójmiasta i okolic. Przez te lata odwiedziliśmy tysiące domów i mieszkań, zamontowaliśmy dziesiątki tysięcy drzwi, więc nasza wiedza na temat niuansów samego procesu montażu drzwi oraz późniejszej ich trwałości i komfortu użytkowania jest ogromna – możecie śmiało nam zaufać. Posiadamy autoryzację na montaż od znanych firm tj. Asilo, Porta, Wiśniowski

Planowanie remontów czy też urządzanie nowego, wymarzonego lokum to z jednej strony bardzo przyjemny czas, ale z drugiej – czas podejmowania trudnych wyborów, których skutki (pozytywne bądź negatywne) będziemy odczuwać przez kolejne lata.

Dobór drzwi czy to wewnętrznych, czy zewnętrznych, to jedna z poważniejszych decyzji, gdyż właśnie ten element pomieszczeń zostaje zwykle z nami na wiele lat, stąd warto oprzeć się nie tylko na własnych preferencjach co do wyglądu i koloru, ale przede wszystkim na fachowej opinii i praktycznej wiedzy doradcy, który przez lata poznał jasne i ciemne strony dostępnych na rynku modeli drzwi, ich trwałość i awaryjność oraz specyfikę produktów poszczególnych producentów.

Szczególnie trudny dla klienta jest zakup drzwi zewnętrznych, gdyż oprócz walorów estetycznych, kluczowe znaczenie mają parametry dźwiękoszczelności, termoizolacji czy też klasa antywłamaniowa – wszystko to pomożemy Ci dobrać pod kątem Twoich szczególnych potrzeb i oczekiwań.

Oprócz drzwi równie istotny jest wybór klamek, które nie tylko muszą stylistycznie się komponować z całością, ale i również być przyjemne w użytkowaniu – to w końcu z nimi dzień w dzień musimy się stykać.

Zastanawiasz się, czy kupić białe drzwi, a może drewniane? W pomieszczeniu zamarzyły Ci się drzwi przesuwne, dwuskrzydłowe? Masz kilka pomysłów, ale nie wiesz, co wybrać i co się sprawdzi? Zapytaj nas!

W naszej ofercie znaleźć można różne rodzaje drzwi:

• drzwi wejściowe (klatkowe i do domów jednorodzinnych, w tym antywłamaniowe)
• drzwi wewnętrzne
• drzwi przesuwne
• drzwi techniczne
• drzwi szklane
Zajmujemy się zarówno ich dystrybucją, jak i montażem w domach prywatnych, firmach jak i inwestycjach.
Proponujemy modele wewnętrzne oraz zewnętrzne wielu znanych od lat na rynku i cenionych producentów, m.in. Porta Pol-Skone, DRE , Erkado, Invado, Gerda, Asilo, CAL, Intenso, Verte, Wikęd.

Znajdziesz u nas również klamki znanych firm: VDS, Metal-Bud, TUPAJ